KONST / Litografier / Färglitografi 15036059
nr 1503 6059
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Lodjur i skogen. Signerad, färglitografi, numrerad 109/360. Bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Kondition: skadat glas
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:26:42